Corrective Line / Kırışıklık Doldurucu Seri

Kırışıklık Doldurucu Seri
Yüzdeki derin kırışıklıkları doldurma ve ifade çizgilerini yumuşatmaya yönelik kremdir. İç dokuyu yoğunlaştıran dolgu maddeleri içerir. Ciltte canlılık ve gerginlik sağlar.
Göz çevresindeki kaz ayağı çizgilerini azaltmaya yarayan özel bir üründür içeriğindeki inci micro pigmentleri sayesinde ışığı yoğunlaştırır ve hızlı bir şekilde göz çevresindeki kırışıklıkları azaltır.
EYE EXPRESSION LINES ERASER

Her Zaman Güzel, Daima Genç

INSTANT WRINKLE FILLER CREAM

3 Yıllık Araştırmadan ve 200 farklı kombinasyon üzerindeki  çalışmalardan sonra Skeyndor laboratuarları, kırışıklıkları azaltan, cildi sıkılaştıran ve yüz ifadesini gençleştiren Corrective serisini geliştirdi.

Corrective, dünyanın önde gelen tıbbi-estetik tedavilerinden ilham alarak , derin kırışıklıkları ve ifade çizgilerini hem hızlı hemde etkin şekilde düzeltmeye yardımcı olmak üzere bilimsel olarak formule edilmiş ürünler grubudur.
Double click to edit
Kırışıklık analizi: Quantirides  tekniği ile dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında 40-55 yaşları arasında, 10 gönüllü üzerinde yapılan 28 günlük çalışmalar sonucunda ,

· Gönüllülerin %90'nında kırışıklık karşıtı etki görülmüştür,
· Toplam kırışıklık yüzeyi arasında %33 ile %52 arasında azalma,
· Kırışıklık sayısında %31 ile %45 arasında azalma,
· Kırışıklıkların toplam uzunluğunda %29 ile %49 arasında azalma,
· Kırışıklıkların derinliğinde %28 ile %43 arasında azalma

görülmüştür
EXPRESSION LINES SERUM
Yüzdeki derin kırışıklıkları doldurma ve ifade çizgilerini yumuşatmaya yönelik serum. İçeriğindeki cilt sıkılaştırıcı peptitler sayesinde iç dokuyu yoğunlaştırarak, cilde gerginlik verir.
Copyright © 2010, Kozmetiks Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Sti.